Mail listesine abone olarak en yeni kampanya, fiyat ve gelişmelerden haberdar olbilirsin!

Demir Kesme Makineleri

Demir Kesme Makineleri

Demir Kesme Makineleri; ihtiyaca göre kişinin inşaat demirlerini otomatik ve seri şekilde kesmesini sağlayan araçlardır.

Farklı modellerde ve kapasitelerde ürettiğimiz demir kesme makinalarının tamamı 2 yıl garanti süresiyle satışa sunulmaktadır.
Ürettiğimiz demir kesme makinalarının ortak özellikleri şunlardır:

  • Hidrolik kesme makinaları (Demir Kesme Makineleri) hidrolik tahrik sistemi ile çalışan, kesim yapan makinalardır.
  • Demir Kesme makinalarının imalatında kullandığımız hidrolik malzemeler ve diğer yedek parçalar, kaliteli markaların ürünleri arasından seçilmiş ve özenle monte edilmişlerdir.
  • Kesme Makinalarında kullanılan malzemelerin birleşme yerleri özel kaynak teknolojisi kullanılarak kaynatılmıştır. Dolayısıyla uzun yıllar boyunca sorunsuz biçimde kullanılabilirler, aşınma ve kırılma olmaz.
  • Ürettiğimiz demir kesme makinalarının tamamının çalışan yüzeyleri ısıl işlemle sertleştirilmiştir. Yani dayanıklılıkları artırılmış ve kullanım süreleri uzamıştır.
  • Demir Kesme Makinalarının üzerinde takılı olan bıçak takımı ekstra özel çelikten yapılmıştır. Uzun süre kullanabileceğiniz makine üzerinde takılı olan bıçak takımının yanı sıra bir bıçak takımını da makine teslimi sırasında yedek olarak vermekteyiz.
  • Tüm kesme makinaları bıçaklarının 8 köşesi de kullanılabilmektedir.
  • Sahip oldukları özellikler sayesinde kolay biçimde kullanılabilen demir kesme makinalarının rutin bakımları kullanıcılar tarafından yapılabilmektedir.
  • Bünyemizde oluşturduğumuz Teknik Servis birimimiz, ülkemizin her yerindeki çalışma alanlarına maksimum 2 gün içinde ulaşmaktadır. Demir Kesme Makinalarının bakımı soruna göre bulunduğu yerde ya da fabrikamızdaki atölyelerde en kısa süre içinde yapılmaktadır. Teknik Servisimizin kullandığı orijinal yedek parçalar ya da sipariş ettiğiniz yedek parçalar, 2 yıl garanti süresine sahip olan malzemelerdir. Yedek parça siparişlerini aynı gün içinde göndermekteyiz.