Mail listesine abone olarak en yeni kampanya, fiyat ve gelişmelerden haberdar olbilirsin!

Hakkımızda

Hakkımızda

Hafif inşaat makineleri sektörüne kaliteli, pratik ve ekonomik çözümler sunmakta olan firmamız, İstanbul Merkez ve Başakşehir Şubesi, deneyimli, dinamik kadrosuyla, son teknoloji ile donanmış, yüksek hassasiyetli teknolojik üretim yapan Ankara Kahramankazan’daki fabrikasıyla siz müşterilerine hizmet vermektedir.

Albayrak Makine San. Tic. Ltd. Şti. olarak temel felsefemiz, kaliteli ve kullanımı kolay ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktır. Bu felsefe ile yola çıkarak, üretim aşamasında dünyaca kendini ispatlamış yedek parçalar kullanmaktayız. İnşaat demiri kesme ve bükme makineleri, kompaktör, perdah makineleri, silindir, derz-asfalt kesme makineleri, gırgır… gibi hafif inşaat makineleri imalatı ve satışı yapan firmamız %100 yerli sermaye ile kurulmuştur.

Albayrak Makine olarak, uzman kadromuzla ve yeterli teknik bilgiye sahip teknik elemanlarımızla, Türkiye’nin her yanına teknik servis sağlamaktayız.

Ankara Kahramankazan’daki fabrikamızda, son teknoloji modern makinelerle, imalatın her aşamasında kalite kontrol yaparak, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktayız.

Üretim Politikamız

Ürettiğimiz makinelerin uzun yıllar sorunsuz olarak çalışmasının ne kadar önemli olduğunun bilincinde üretim yapmaktayız. Ürettiğimiz her makinenin tüm parçalarını tek tek kontrolden geçirmekte ve en üst düzey standartta üretim yapmaktayız. Ürettiğimiz tüm makineler kapasitelerinin üzerinde defalarca denenmekte ve şantiyedeki görevine hazır bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır.