Mail listesine abone olarak en yeni kampanya, fiyat ve gelişmelerden haberdar olbilirsin!

Albayrak Makine çalışanları iftar yemeğinde buluştu

Albayrak Makine çalışanları iftar yemeğinde buluştu
23 Haziran 2020 No Comments Blog Albayrak Makine

Albayrak Makine çalışanları, Cumhuriyet Halimbey Sofrası’nda gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Albayrak Makine Yönetim Kurulu Başkanı Musa Albayrak ve Albayrak Makine Genel Müdürü Ramazan Albayrak davetlilerle tek tek ilgilendi.

İftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Musa Albayrak, “Ramazanda iftar soframızı bizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan sofraları birlikte olunca daha güzel bir hal oluyor. Aslında biz Albayrak Makine olarak hep sofralarınızı paylaştık. Başarımızı da sizlere borçluyuz. Bu yüzden iftarımızı onurlandıran sizlere bir kez daha teşekkür ediyoruz.” dedi.

İftar yemeğinde hedeflerine büyüyerek devam ettiklerini belirten Ramazan Albayrak ise, “Değerli mesai arkadaşlarım, hedeflerimizle, çalışmayla sizlerin katkısıyla hep beraber 100 kişiyi geçtik. Hepinizden Allah razı olsun. Şimdi hayri mübarek aylardayız. Umarım hepimiz bayrama erişiriz. Ağız tadımızı, sağlığımızı, hep beraber çalışmamızı ilelebet devam ederiz. Önümüzde seçim var. Seçim sonrası ufak tefek sıkıntılar olabilir, dualarınızla ve çalışmalarınızla hep beraber rızkımızı kazanma yolunda mücadeleye devam edeceğiz. Buraya gelen ve gelemeyenlerin hepsinden Allah razı olsun. İftar davetimize katıldığınız için hepinize tek tek teşekkür ederim.” diye konuştu.

Tags

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir